top of page

MAGDALENA ZGUDA

PRODUCT MANAGER

Magda w naszym zespole realizuje się w roli Product Managera i dba o doświadczenia naszych klientów w kontakcie z nami. Magdalena wsłuchuje się w Wasze potrzeby i dostraja do nich nasze rozwojowe rozwiązania.

Doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi zdobywała, pracując m.in. dla takich firm jak Orange Polska, czy Toyota Dobrygowski. Magdalena jest andragogiem oraz absolwentką Zarządzania i finansów o specjalności Innowacje w przedsiębiorstwie.

Prywatnie Magdalena to istny wulkan energii, który na co dzień realizuje się jako pełnoetatowa mama - która czasem marzy o samotnym wieczorze z książką. Charakteryzuje ją umysł analityczny ze skłonnością do eksperymentów. Można ją łatwo zlokalizować, bo śpiewa od zawsze i kiedy tylko ma okazję. Realizuje i tworzy projekty muzyczne, ma za sobą wieloletnie doświadczenie w pracy na scenie muzycznej. Mieszka w domku pod miastem i to jest jej przestrzeń do chillu... przyroda, las, w oddaleniu od cywilizacji i pośpiechu.

SZYMON BĄK

PSYCHOLOG, DORADCA KARIERY, TUTOR I TRENER

Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Zrealizował wiele projektów rozwoju kompetencji w sektorze bankowym, przemysłowym, a także największych sieci sprzedaży detalicznej w Polsce (Santander Cosumer Bank, BZ WBK, Hilton Foods, Timken, Trzuskawica S.A., Hutchinson, Gerresheimer, Kaufland). W procesie szkoleniowym dzięki solidnej wiedzy, spostrzegawczości i dużemu doświadczeniu trzyma się realiów, skupiając się na konkretach pozostaje blisko człowieka i daje bardzo praktyczny trening.

Z racji swojego wykształcenia i doświadczenia w pracy z ludźmi wnikliwie analizuje przyczyny ich zachowań i potrafi podawać praktyczne rozwiązania, skutecznie pomagając im osiągnąć zakładany cel; Szeroką wiedzę z obszaru diagnostyki psychologicznej z powodzeniem wykorzystuje w projektach szkoleniowych z obszaru rozpoznawania i rozwijania talentów. Doświadczony także we wdrażaniu programów mentoringowych.

Stawia na profesjonalizm, dlatego ciągle uzupełnia swoją wiedzę i rozwija umiejętności. Jego inspiracją są ludzie, napędzający go do przekraczania własnych granic.

MICHAŁ MAKOWSKI

TRENER, KONSULTANT I PRAKTYK

Trener, konsultant i praktyk, który zaraża entuzjazmem, pobudza do myślenia, inspiruje do rozwoju i samodzielnych poszukiwań, pomaga lubić ludzi i lepiej żyć. W trakcie swojej pracy trenerskiej przeprowadził ponad wiele warsztatów szkoleniowych oraz projektów doradczych dla firm.

Praktyk biznesu z doświadczeniem menadżerskim na stanowiskach Dyrektora Marketingu, Brand Managera, Product Managera. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu komunikacją pionową (z podległymi sobie działami), jak i poziomą w ramach współpracy zespołów projektowych w systemach korporacyjnych. Z sukcesami planował działania marketingowe i sprzedażowe oraz zarządzał produktami w dążeniu do realizacji celów biznesowych. Doświadczony w budowaniu i wdrażaniu strategii zarządzania zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie, m.in. w zakresie OCENY PRACOWNIKA i BADANIA KLIMATU ORGANIZACJI.

Pomaga w podniesieniu poziomu kompetencji miękkich dla pracowników z zakresu: Przywództwa, komunikacji, motywacji, zarządzania zespołem, sprzedaży, organizacji pracy i zarządzania sobą w czasie, rozwoju pracowników.

Jego cele osobiste to budowanie mostów (między ludźmi) i burzenie murów (niekompetencji), usprawnienie procesów komunikacji między dwiema stronami, dostarczanie sprawdzonych narzędzi biznesowych, rozwój predyspozycji osobistych, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z innymi ludźmi oraz zarażanie optymizmem.

KRZYSZTOF SŁABOŃ

TRENER, KONSULTANT, MENTOR I TUTOR

Certyfikowany trener, konsultant, mentor i tutor. Przeprowadził około 1700 godzin szkoleń dla ponad 100 szkół, firm i organizacji w całej Polsce. Wieloletni dyrektor artystyczny Slot Art Festiwal. Kilkanaście lat doświadczenia w budowaniu zespołów oraz kierowaniu organizacjami pozarządowymi i biznesowymi. Specjalizuje się we wspieraniu procesów wdrażania programów tutoringowych i mentoringowych w szkołach i firmach (min. Gimnazjum 58 w Poznaniu, Zespół Szkół Integracyjnych we Wrocławiu, Enea Operator, Fressenius Kabi).

Ważne dla niego tematy to rozwój człowieka, komunikacja, edukacja spersonalizowana (mentoring i tutoring), myślenie strategiczne i budowanie organizacji uczących się. Z wykształcenia teolog i trener (Szkoła Trenerów Zarządzania MATRIK). Zwolennik idei kształcenia się przez całe życie. Mieszka w Gliwicach z żoną i dwójką dzieci. Lubi ciągnące się godzinami śniadania w gronie bliskich i przyjaciół. Ceni też samotne wędrówki po górach, dobrą lekturę i kawę, najlepiej w tym samym czasie.

ELŻBIETA ZAWODNIAK

COACH, TRENER, SUPERWIZOR

Coach, trener, licencjonowany superwizor umiejętności psychospołecznych oraz treningu interpersonalnego. Jest wierna podejściu holistycznemu, którego podstawowe założenie brzmi: „Każdy element świata ma pozytywne i negatywne strony. Dostrzegamy te i te, lecz budujemy na pozytywnych, a negatywne zamieniamy w pozytywne”.

Jest Certyfikowanym Coachem The Art and Science of Coaching przy UJ Wszechnica na etapie ubiegania się o akredytację ICF na poziomie PCC. Ukończył Szkołę Coachingu Grupowego i Zespołowego, ścieżkę ACTP w CoachWis oraz kursy związane ze stosowaniem narzędzi diagnostycznych Hogan oraz IP 121.

Certyfikowany Trener treningu interpersonalnego oraz Superwizor rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyła Szkołę Trenerów Gniazdo, Trening dramowy dla trenerów, Roczny Program Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt, Studia Podyplomowe: Psychokorekcja zaburzeń Zachowania oraz kurs: Zmiana jest możliwa, czyli podejście skoncentrowane na rozwiązaniach.

Jej ulubioną formą pracy jest prowadzenie treningów interpersonalnych i rozwojowych w nurcie coachingowym. Wspiera rozwój firm poprzez szkolenia pracowników z efektywnej obsługi klienta, motywacji i automotywacji, pracy zespołowej, twórczego rozwiązywania problemów, radzenia sobie z konfliktem, skutecznych metod radzenia sobie ze stresem, autoprezentacji czyli budowania profesjonalnego wizerunku, kierowania zespołem, wypalenia zawodowego, komunikacji relacyjnej, asertywnej i emocjonalnej oraz mobbingu.

BOGNA BARTOSZ

PSYCHOLOG, TUTOR, TRENER

Psycholog, tutor, trener, pracownik Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Pracę naukową łączy z praktyka psychologiczną. Jest przekonana, że współczesne wyzwania stawiane każdemu z nas wymagają innowacyjnych, kreatywnych rozwiązań, wsparcia i skutecznego zarządzania zachodzącymi zmianami. Zajmuje się min. optymalizacją procesów związanych z zarządzaniem zmianą indywidualną i w organizacjach. oraz problematyką CSR i Work-life balance.

Prowadzi warsztaty i szkolenia dla pracowników firm, fundacji i stowarzyszeń min. z zakresu skutecznej komunikacji interpersonalnej, efektywnej pracy zespołowej, zarządzania konfliktem, asertywności, kreatywnego rozwiązywania problemów w biznesie, radzenia sobie w sytuacjach stresowych, zarządzania wiekiem. Współpracowała min. z PSS Społem, Najwyższą Izbą Kontroli, PZU ŻYCIE, Miedziowym Centrum Kształcenia Kadr. W latach 2009-2013 przeprowadziła 60 cyklicznych warsztatów z zakresu “Psychologii radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia” dla pracowników KGHM Polska Miedź S.A, w których wzięło udział 1560 pracowników KGHM. Koordynowała projekt. „Nowoczesny absolwent – wzmocnienie kompetencji studentów na rynku pracy” realizowanym przez Uniwersytet Wrocławski.

PSYCHOLOG, WYKŁADOWCA, TRENER

Adiunkt w Zakładzie Psychologii Zarządzania Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, psycholog, konsultant HR, coach. Kierownik Studium Podyplomowego: „Psychologia Zarządzania” oraz kierownik Pracowni HR działającej w Instytucie Psychologii UWr.

Absolwentka i certyfikowany trener Szkoły Trenerów Biznesu „Moderator”. Członek Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Organizacji (PSPO) oraz European Academy of Occupational Health Psychology. Studiowała zagadnienia psychologii efektywności funkcjonowania kadr w organizacji na Uniwersytecie w Heidelbergu. Pracowała jako Specjalista ds. Rekrutacji w GETIN Bank S.A. zajmując się doborem personalnym, rozwijaniem metodologii narządzi rekrutacyjnych, szczególnie Assessment Center oraz Development Center.

Jako wykładowca akademicki prowadzi zajęcia specjalizacyjne z zakresu psychologii pracy i organizacji: coaching w organizacji, outplacement, systemy ocen okresowych, diagnozę kompetencji zawodowych, „train the trainers” oraz liczne warsztaty rozwijające kompetencje interpersonalne i zarządcze.

MAGDALENA ŚLAZYK-SOBOL

ANDRZEJ WIGLUSZ

MANAGER, TRENER I HR BIZNES PARTNER

Posiada 15-letnie doświadczenie we wspieraniu organizacji w procesach zmian komunikacyjnych. Ekspert od praktycznego treningu udzielania informacji zwrotnych. W pracy stawia na praktyczne zastosowanie i maksymalne wykorzystanie przekazywanej wiedzy. Tłumaczy w prosty sposób rzeczy skomplikowane, aby uczestnicy szkoleń mogli szybciej i łatwiej nabywać nowe umiejętności.

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu umiejętności: managerskich, skutecznej komunikacji, zarządzania sobą w czasie, budowania efektywnych zespołów, asertywności i sprzedaży. Do tej pory przeprowadził ponad 2500 godz. takich szkoleń, przeszkolił setki osób.

Dotychczas współpracował m.in. z: Grupą Kapitałową Komputronik S.A., Giacomo Conti, Orange Polska, Citi Handlowy, a jako wykładowca - praktyk również z Wyższą Szkołą Bankową oraz Collegium Da Vinci w Poznaniu.

LESŁAW CZAPSKI

FILOLOG, TŁUMACZ, TRENER

Najważniejszy w pracy jest dla niego człowiek, a zaraz po tym profesjonalizm, przejrzysta komunikacja oraz osiąganie zamierzonych wyników. Interesuje się nowymi technologiami, nowymi odkryciami naukowymi, sportem i zdrowym stylem życia. 

Jest osobą skrupulatną z dużym doświadczeniem zawodowym, obejmującym różne branże i stanowiska – od zarządzania ludźmi, po organizację imprez, projektowanie graficzne, nauczanie, tłumaczenie (PL/ANG, ANG/PL), edycję audio i wideo oraz wystąpienia publiczne.

 

Doświadczenie zdobywał w Polsce oraz Norwegii. Zaangażowany w wiele międzynarodowych projektów pomocowych jako wolontariusz oraz członek zarządu fundacji. Uwielbia pracę z ludźmi i bycie częścią zespołu.

bottom of page