top of page

SZYMON BĄK

PSYCHOLOG, TUTOR I TRENER

+48 509 738 778

MICHAŁ MAKOWSKI

TRENER, KONSULTANT I PRAKTYK

+48 509 744 977

Wiemy kim jesteśmy, dokąd zmierzamy i co chcemy osiągnąć. Wiemy też, że jednym sposobem na to, aby zachować to, co posiadamy jest dzielenie się tym z innymi. Pomysły w nas rodzącą się samoistnie, nie boimy się śmiałych wizji i pójścia tam, gdzie jeszcze nikt nie był. Swoją tożsamość kształtujemy przez doświadczanie, ono w nas rezonuje i rozwija nas osobowościowo.

TOŻSAMOŚĆ

Każdy z nas jest inny i przez to WARTOŚCIOWY. Razem uzupełniamy się, wypracowując unikalne podejście do stawianych przed nami zadań. Jeden z nas pobudza, inny skłania do refleksji.

UNIKALOŚĆ

Jesteśmy pasjonatami rozwoju zawodowego i osobistego. Jeżeli nie stajesz się lepszy, stajesz się gorszy. S.Covey pisze: „Przed każdym z Nas stoi wybór drogi. Możliwości są dwie: droga wielkości lub droga mierności.” Oboje wybieramy tę pierwszą, znając wysiłek, który musimy w nią włożyć. Wierzymy, że przez indywidualne podejście jesteśmy w stanie zaproponować każdemu rozwój jego predyspozycji i talentów. Chcemy angażować się w rozwój tych , których warunki to utrudniają. Dzieląc się własnym czasem, umiejętnościami i pieniędzmi, wspieramy potrzebujących.

ROZWÓJ

W każdy realizowany przez Nas projekt wkładamy maksimum uwagi, aby odnaleźć właściwą proporcję pomiędzy psychologiczną refleksją i biznesowym pragmatyzmem. Teoria dla teorii nas nie interesuje. Wciąż szukamy i znajdujemy sposoby implementacji wizji w praktyce. „Po owocach Go poznacie…” Lubimy być rozliczani z efektów i ten moment kiedy nasi PARTNERZY widzą w sobie zmiany jakie im obiecaliśmy.

SKUTECZNOŚĆ

Praca z człowiekiem jest dla nas dużą odpowiedzialnością. Jesteśmy gotowi brać ten ciężar na własne barki.Nie boimy się odpowiedzialności. Jeżeli deklarujemy się wykonania jakiegoś zadania, zawsze robimy to na najwyższym poziomie. Wierzymy, że przy odpowiednich warunkach każdy jest w stanie wziąć odpowiedzialność za swoją pracę. Odpowiedzialnością dla nas jest również przyznanie się do błędu i poproszenie o pomoc.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

„Nie sposób być nauczycielem nie będąc uczniem”. Jesteśmy osobami, które uwielbiają się uczyć. Nasza wspólna synergia pozwala nam nie tylko zdobywać nową wiedzę, ale przede wszystkim odnajdywać sposoby na jej pragmatyczne wykorzystanie w życiu zawodowym i osobistym osób, z którymi współpracujemy na co dzień. Chcemy „wytwarzać wiedzę” i dzielić się nią z innymi. Szukamy inspiracji i autorytetów. Pasjonuje nas odkrywanie i zdobywanie wiedzy o nas samych i otaczającym nas świecie.

WIEDZA

„Aby zapalać innych samemu trzeba płonąć”. Wierzymy, że nie możemy dać komuś czego, czego sami nie posiadamy. Tylko kiedy stajesz w prawdzie i odkrywasz prawdziwe karty, jesteś na najlepszej drodze do sukcesu. Nie znamy się na wszystkim. Są jednak obszary, w których jesteśmy doskonali. Jest to wsparcie w rozwoju indywidualnym, zespołowym i organizacyjnym. Mocno stawiamy na narzędzia dające samopoznanie i samoakceptację nas samych/naszych partnerów. Wierzymy w komunikację otwartą i partnerską, bez groźby odwetu.

AUTENTYCZNOŚĆ

bottom of page