top of page

„Wszystko będzie toczyło się z większą łatwością, jeśli zaniechamy kontrolowania,
a w zamian wybierzemy po prostu intuicję i reagowanie na pojawiające się sytuacje.”

/ Frederic Laloux /

TALENTY

Brak określonych stanowisk/zakresów. Każdy podejmuje się zadań zgodnych ze swoim talentem i predyspozycjami, dostając maksymalne wsparcie od pozostałych SÓW.

ODPOCZYNEK

Grzeszysz kiedy nie odpoczywasz” - nie ma takich rzeczy, które trzeba załatwić pomiędzy 18 a 8 i między piątkiem a poniedziałkiem

FUNDUSZ EDUKACYJNY

do każdej zarobionej przez naszych trenerów kwoty doliczamy dla nich dodatek w wysokości 5%, który mogą przeznaczyć na swój dalszy rozwój – m.in. szkolenia, konferencje itd.

FUNDUSZ NA RZECZ RATOWANIA STRACONYCH TALENTÓW

3% rocznego zysku turqsowej przeznaczamy na pomoc tym, którzy w swoim otoczeniu nie mogą rozwijać swoich talentów. pomagamy im obrać drogę, która zaprowadzi ich ku lepszemu i szczęśliwemu życiu.

Jesteśmy zespołem opartym na kilku ważnych dla nas zasadach, obecnych w naszej codziennej pracy:

Zasady, na których opiera się nasza
wspólna praca w Turqsowej to:

SZCZEROŚĆ

Zobowiązujemy się do realizowania “komunikacji bez obawy odwetu”. Mówimy szczerze o tym, co do siebie mamy. To jedyna szansa, aby dalej lubić się robiąc biznes. Otwarty konflikt się zdarza - pamiętając jednak o tym, że zawsze można się pogodzić.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Jeżeli się za coś zabieramy oznacza to, że bierzemy odpowiedzialność za wyniki tego działania. Jeżeli mamy wątpliwości rozmawiamy, radzimy się, prosimy o pomoc (robimy co potrafimy, robimy co potrzebujemy, jesteśmy za to odpowiedzialni, możemy jednak zmienić to, czym się zajmujemy).

ZAUFANIE

Wierzymy że kontrolę możemy zastąpić zaufaniem.

bottom of page