top of page

WIELE DRÓG, JEDEN CEL

WYBIERZ DROGĘ, KTÓRA POZWOLI CI DOTRZEĆ DO CELU…

My - eksperci z TurQsowej - wiemy jak tego dokonać i chcemy dzielić się tą wiedzą – wskazywać możliwości dotarcia do celu. Naszą podpowiedzią są turQsowe drogi rozwoju. Nie ma jednej drogi, dróg jest wiele do jednego, wspólnego celu. Pracownicy w Państwa organizacji różnią się obszarami, w których pracują, posiadanym doświadczeniem, a także potrzebami. Wychodząc im naprzeciw, skonstruujemy kilka unikatowych turQsowuych dróg rozwoju. Każda z nich to intensywny warsztat, mający na celu poniesienie kompetencji zawodowych Państwa pracowników. Ufamy, że przygotowana przez nas propozycja, odpowie na bieżące potrzeby i wyzwania Państwa organizacji. Programy wszystkich szkoleń są indywidualnie dostosowywane do Państwa potrzeb, tak, aby stanowiły realne wsparcie dla pracowników w ich codziennej pracy.

Są to rozwiązania skrojone na miarę potrzeb twojej organizacji. zwartość programów jest zawsze ściśle dostosowana zarówno do specyfiki i celów konkretnej firmy, jak i do przyszłych zadań czekających szkoloną grupę menedżerów czy specjalistów. Każdy z programów poprzedza szczegółowa analiza potrzeb, na podstawie której projektujemy dla państwa indywidualny i unikatowy program.

INDYWIDUALNE PROJEKTY ROZWOJU TALENTÓW ORAZ MENTORING

DROGA PIERWSZA

DROGA DRUGA

Oferujemy Państwu zarówno pojedyncze szkolenia, jak również rozwinięte programy szkoleniowe w następujących obszarach tematycznych:

1.   Rozwój osobisty.

2.  Zarządzanie talentami.

3.  Przywództwo w organizacji.

4.  Rozwój kadry menedżerskiej.

5.  Mentoring w organizacji.

6.  Zarządzanie wiedzą.

7.  Programy TrainTheTrainers.

8.  Integrowanie zespołów.

9.  Komunikacja w firmie.

10. Zarządzanie konfliktem w organizacji.

11.  Zarządzanie zmianą.

12. Kontrola emocjonalna i zarządzanie stresem.

13. Coaching i Tutoring.

14. Diagnostyka talentów i predyspozycji zawodowych.

15. Eventy outdoorowe, teambuildingowe.

DROGA TRZECIA

Realizujemy także indywidualny coaching i mentoring dla pracowników oraz kadry menedżerskiej. Wzmocnienie indywidualnych wyników pracy, poprawa relacji w pracy, większa samoświadomość i równowaga to tylko nieliczne korzyści, które można odnieść dzięki sesjom coachingowym i mentoringowym. Możemy wesprzeć Państwa firmę także w zakresie indywidualnych konsultacji weryfikujących realizowaną - politykę szkoleniową oraz rozwojową.

bottom of page